بنیاد سعدی دورۀ تربیت مدرس زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان را ویژه مدرسان ایرانی برگزار می‌کند. به گزارش الفبای زبان به نقل از روابط عمومی بنیاد سعدی، این دوره که در سطح مقدماتی یک برگزار می‌شود، فرصتی است برای آشنایی با اصول اولیه تدریس زبان فارسی و طراحی آن براساس معیارهای ببن‌المللی تدریس زبان انجام شده […]

بنیاد سعدی دورۀ تربیت مدرس زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان را ویژه مدرسان ایرانی برگزار می‌کند.

به گزارش الفبای زبان به نقل از روابط عمومی بنیاد سعدی، این دوره که در سطح مقدماتی یک برگزار می‌شود، فرصتی است برای آشنایی با اصول اولیه تدریس زبان فارسی و طراحی آن براساس معیارهای ببن‌المللی تدریس زبان انجام شده است.

آموزش و پشتیبانی از یادگیری، برنامه ریزی آموزش و یادگیری زبان فارسی، روش تدریس مهارت‌های زبان فارسی، بالندگی حرفه‌ای مدرس زبان فارسی و سنجش توان زبان فارسی از جمله سرفصل‌های دوره مقدماتی سطح یک آموزش مدرس زبان فارسی در بنیاد سعدی است.

افراد دارای مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته‌های زبان‌شناسی، زبان و ادبیات فارسی و رشته‌های مرتبط با آموزش زبان‌های خارجی می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

این دوره در تیر ماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند تا ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ از طریق آدرس  s1f.ir/tep1403-1 ثبت‌نام کنند.